На засіданні робочої групи щодо реалізації інвестиційних проектів «La Perla Azzurra & La Costa Azzurra» обговорено питання берегоукріплення

13 грудня 2018 року в приміщенні обласної державної адміністрації під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Рищука Є.М. відбулось засідання робочої групи щодо реалізації проекту з розбудови узбережжя Чорного та Азовського морів «La Perla Azzurra & La Costa Azzurra».

Участь у засіданні взяли: Ужвій Т.О. – директор Департаменту інвестиційної та промислової політики облдержадміністрації, Руснак О.Ю. – в.о. директора Департаменту будівництва та розвитку інфраструктури облдержадміністрації, Ходін Г.М. – начальник Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації, Рибалко С.В. – депутат Херсонської обласної ради, голова постійної комісії обласної ради з питань земельних відносин та екології, Теслюк А.А.- голова громадської організації «Приморське 2018», Харитонов С.Л. – Круглоозерський сільський голова Голопристанського району.

Учасниками засідання було обговорено питання щодо будівництва берегоукріплення на березі Чорного моря в с.Приморське Круглоозерської сільської ради Голопристанського району.

Відповідно до робочого проекту, розробленого ТОВ «Інститут «Укррічтранспроект», представлено три варіанти берегозахисних споруд, які були досліджені на математичних та фізичних моделях: буни, хвилеломи та хвилеломи з траверсами.

На черговому засіданні робочої групи, яке вирішено провести на наступному тижні, буде продовжено обговорення конструкції берегоукріплення за участю представників ТОВ «Інститут «Укррічтранспроект», які представлять прийнятні варіанти для визначеної території та успішні приклади будівництва берегоукріплення в Україні та інших країнах.

Меню