Онлайн-зустріч «Залучення іноземних інвестицій в електроенергетичний сектор»

26 травня о 14.00 запланована онлайн-зустріч «Залучення іноземних інвестицій в електроенергетичний сектор» за ініціативи Європейської Бізнес Асоціації (буде доступна на ресурсі Zoom).

Впровадження нової системи тарифного регулювання стане першим кроком для залучення інвестицій в інфраструктуру електромереж, що сприятиме не тільки розвитку електроенергетики, а й інших галузей економіки.

В рамках реформи ринку електроенергії, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг оприлюднила методологію переходу на стимулююче тарифоутворення. Тож, під час дискусії учасники обговорять вплив запропонованої методології на інвестиційну привабливість електроенергетичного сектору та можливість залучення фінансових ресурсів для розвитку електромереж.

До участі в дискусії запрошені представники Міністерства Енергетики та захисту довкілля, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, НКРЕКП, Фонду Державного Майна, народні депутати, Інституту Майбутнього.

 

Посилання для реєстрації – https://zoom.us/webinar/register/WN_XXrsKrsfSwuXYCMb7ySRqA

Посилання на трансляцію буде доступне після реєстрації.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Також запрошуємо представників ЗМІ долучитися до обговорення.

У разі виникнення запитань, звертайтеся, будь ласка, до Євгенія Скульського – yevhenii.skulskyi@eba.com.ua або  (067) 465-28-29.

 

Джерело: https://eba.com.ua/

Меню