Передбачається підготовка проекту змін Кодексу газорозподільних систем

В доповнення до попередньої новини повідомляємо, що у відповідь на направлені рекомендації щодо внесення змін до деяких нормативно-правових актів з метою скорочення термінів отримання відповідних рішень/дозволів отримано відповідь від Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

Так, робочою групою з питань розроблення пропозицій до регуляторних актів у сфері інвестиційної діяльності для спрощення її ведення на території Херсонської області було направлено пропозиції щодо внесення змін до п. 4 глави 2 розділу V Кодексу газорозподільних систем, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.09.2015 № 2494 з пропозицією скоротити термін погодження проекту зовнішнього газопостачання, або надання (у разі наявності) вичерпного переліку зауважень з 15 до 10 календарних днів .

На виконання доручення Прем’єр-міністра України НКРЕКП повідомило, що на постійній основі здійснюється моніторинг отриманих пропозицій та зауважень, а також проводиться аналіз проблемних питань, які виникають на ринку природного газу та опрацьовуються можливі шляхи їх вирішення, зокрема шляхом внесення змін до нормативно-правових актів НКРЕКП з дотриманням балансу інтересів від суб’єктів ринку природного газу. Під час наступної підготовки проекту внесення змін до Кодексу газорозподільних систем, фахівцями НКРЕКП буде здійснено заходи щодо опрацювання наданих пропозицій.

Розроблений проект змін Кодексу газорозподільних систем, у частині приєднання об’єктів замовників (технічного) доступу до газорозподільних систем), буде розміщено на сайті НКРЕКП.

Меню