Перші результати Державної програми «Доступні кредити 5-7-9%»

462 кредити на загальну суму трохи більше чверті мільярда гривень (283,5 млн грн) і дев’ять банків-партнерів – такими є результати реалізації Державної програми «Доступні кредити 5-7-9%» станом на 15 травня 2020 року.

57% виданих банками-учасниками Програми кредитів були для підприємств галузі сільського господарства. Також серед активних позичальників є представники зі сфери торгівлі та виробництва – 17%. На третьому місці – промисловці. 6% кредитів були видані для підприємців, які займаються промисловою переробкою.

Сотні підприємців вже отримали підтримку в розбудові бізнесу. Однак, на жаль, тисячі отримують відмови від банків-партнерів. Так, станом на 15 травня 1241 заявка була відхилена. Серед найпоширеніших причин відмови – необґрунтованість бізнес-плану (26%), недостатня кредитоспроможність (22%), ділова репутація (20%).

Сьогодні скористатися підтримкою Програми «Доступні кредити 5-7-9%» вже можуть клієнти таких банківських установ, як «Укргазбанк», «Ощадбанк», «ПриватБанк», «Укрексімбанк», «Банк Львів», «Банк ПУМБ», «Банк Альянс», «Райффайзен Банк Аваль», «ТАСКОМБАНК», «Банк Восток» і «Кредобанк».

Нагадаємо, що Урядом було підвищено ліміт доступного кредиту під 5-7-9% з 1,5 млн грн до 3 млн грн, а також було розширено інвестиційні цілі, на які підприємець може отримати позику в межах Програми. Програму також було доповнено антикризовим пакетом для підтримки мікро- та малого бізнесу на час дії карантинних заходів введених урядом для подолання в Україні пандемії Covid-19.

Більше про результати впровадження Програми дізнавайтесь за посиланням https://www.kmu.gov.ua/news/100-dniv-rezultati-derzhavnoyi-programi-dostupni-krediti-5-7-9.

 

Меню