Перспективи співпраці України та Хорватії у сфері інвестиційної діяльності

16 червня 2020 року о 12:00 розпочнеться онлайн-зустріч «Співпраця в галузі інвестицій між Україною та Хорватією: міжрегіональний розріз», присвячена обговоренню інвестиційних можливостей регіонів обох країн та можливостей подальшого посилення економічних зв’язків. Захід проводитиметься за підтримки Посольства України в Республіки Хорватія.

Участь у онлайн-зустрічі візьмуть представники влади та бізнесу різних українських областей та хорватських округів. Так, голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв та начальник управління «Офіс обслуговування інвесторів» ХОДА Тетяна Ужвій презентуватимуть інвестиційні можливості Херсонщини та спілкуватимуться на тему поглиблення співробітництва з представниками Задарської жупанії Республіки Хорватія, зокрема з префектом жупанії Бозідаром Лонгіним та очільниками департаментів з питань економіки, інфраструктури, туризму та інших секторів.

Нагадаємо, що 15 квітня 2011 року укладено Меморандум про наміри встановлення взаємного співробітництва у торговельно-економічній, науково-технічній і культурній сферах між Херсонською областю України та Задарською жупанією Республіки Хорватія. Обмін досвідом між регіонами та взаємодія у торговельно-економічному, туристичному напрямах, сфері розвитку транспортної інфраструктури сприятимуть покращенню економічної ситуації двох країн.

Меню