Перспективи співробітництва Херсонської області та провінції Текідраг

Перспективи співробітництва Херсонської області та провінції Текідраг

Новини

28 вересня 2019 року відбулась зустріч керівництва Херсонської обласної державної адміністрації на чолі з Юрієм Гусєвим з делегацією з провінції Текірдаг, Туреччина. До складу турецької делегації увійшли представники наукових та державних установ провінції, бізнесмени та фермери.

Провінція Текірдаг має багато спільного з Херсонщиною: вихід до морів, родючі ґрунти та сприятливий клімат для ведення сільського господарства, високорозвинений агропромисловий сектор, великі перспективи для розвитку туризму. Це, в свою чергу, відкриває можливості для обміну досвідом у розвитку економіки та налагодження співпраці між представниками українського та турецького бізнесу.

У ході зустрічі сторони обговорили шляхи встановлення міжрегіонального співробітництва, налагодження кооперації в галузі сільського господарства, зокрема збільшення взаємного товарообігу, відкриття спільних підприємств, а також співпраця в сфері промисловості та туризму.

В рамках заходу гостям області представили інвестиційний потенціал Херсонщини.

Після зустрічі представники делегації з провінції Текірдаг продовжили знайомство з економікою Херсонської області, відвідавши ряд провідних підприємств області.

Меню