ПЛАН РОЗВИТКУ ХЕРСОНЩИНИ НА НАЙБЛИЖЧІ ТРИ РОКИ

ПЛАН РОЗВИТКУ ХЕРСОНЩИНИ НА НАЙБЛИЖЧІ ТРИ РОКИ

Новини

28 лютого у Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О. Гончара було проведено прес-конференцію на тему «Як буде розвиватися Херсонська область у найближчі три роки? Запрошення до обговорення проекту плану перспективного розвитку області на 2019 – 2021 роки».

Під час конференції голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв розповів про реалізацію проектів розвитку Херсонщини за 2014 – 2018 роки. Протягом цього періоду за рахунок коштів вітчизняних та іноземних інвесторів в області реалізовано близько 70 масштабних інвестиційних проектів на суму понад 10,5 млрд грн. У результаті їх впровадження тільки за останні 2 роки до зведеного бюджету додатково надійшло більше 70 млн грн податків та зборів. Створено понад 1000 нових робочих місць.

Також було анонсовано проведення засідання обласної ради регіонального розвитку у березні поточного року. На засіданні ради буде обговорюватись План перспективного розвитку Херсонської області на 2019-2021 роки, який включає близько 900 проектів по всім галузям життєдіяльності регіону: будівництво та ремонти закладів освіти, медицини, культури, спорту, оновлення об’єктів житлово-комунальної сфери, дорожньої інфраструктури, створення нових промислових потужностей та аграрних підприємств, стратегію розвитку відновлювальної енергетики в регіоні.

Так, з 1 березня 2019 року розпочинається кампанія, за якою волонтери будуть розповсюджувати пакет матеріалів від Голови Ради регіонального розвитку Петра Порошенка, в якому міститиметься:

  • буклети, в яких наочно відображено реалізовані ініціативи в регіоні за останні роки та основні напрямки розвитку області та найбільш вагомі проекти, які планується реалізувати на Херсонщині протягом найближчих років;
  • карта перспективних об’єктів Херсонщини на 2019 – 2021 роки;
  • опитувальний лист, за допомогою якого можна повідомити свої побажання, проінформувати про проблему або висловити власну думку щодо проведених або запланованих робіт.
Меню