Посольство Фінляндії в Україні оголошує конкурс проєктів 2021/2022

Посольство Фінляндії в Україні оголошує конкурс проєктних заявок на отримання фінансування від Фінського Фонду Місцевого Співробітництва з наступних тем:

  • Інноваційні рішення щодо переробки відходів у громадах;
  • Підвищення обізнаності щодо змін клімату або біорізноманіття;
  • Пом’якшення втрат у галузі навчання у зв’язку із падемією Сovid-19.

Дедлайн – 14 лютого 2021 року.

Для участі у змаганні Заявникам необхідно заповнити Аплікаційну заявку англійською мовою та надіслати разом із  заповненими Додаток1Додаток2  до Посольства не пізніше 17.00,  14 лютого 2021 року на електронну адресу: PYM.KIO@formin.fi, вказавши у темі повідомлення “LCF” та назву організації.

Зверніть, будь ласка, увагу, що обсяг аплікаційної заявки не має перевищувати 5 сторінок (шрифт 12) + Додатки.

Що таке Фонд Місцевого Співробітництва?

Фінський Фонд Місцевого Співробітництва (LCF) – Фонд, яким управляє Посольство Фінляндії в Україні. Фонд спрямований на підтримку місцевих (українських) громадських організацій (ГО). У деяких випадках також інші організації можуть подавати свої заявки, наукові та дослідницькі інститути, незалежні ЗМІ та заклади культури.

Зверніть, будь ласка, Вашу увагу, що державні організації не можуть подавати заявки, але можуть бути партнерами ГО із власним фінансовим внеском/або в натуральній формі. Проєкт повинен відповідати цілям та принципам офіційної політики розвитку Фінляндії.

Політика розвитку Фінляндії націлена на зменшення бідності, реалізацію основних прав та сприяння сталому розвитку у всьому світі:

https://um.fi/goals-and-principles-of-finland-s-development-policy#Development

Щонайбільше 4 проєктні пропозиції будуть відібрані для підтримки у  2021 році. Посольство не підтримує проєкти, що передбачають фінансування виключно за рахунок Фонду.

Фінансова підтримка від Посольства для проєкту може варіюватися у межах  € 50.000.

Більш детально за посиланням:  https://gurt.org.ua/news/grants/65642/bull/.

 

 

Меню