ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР, ПРИСВЯЧЕНИЙ ПИТАННЮ ЗАЛУЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ В РЕГІОНИ

ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР, ПРИСВЯЧЕНИЙ ПИТАННЮ ЗАЛУЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ В РЕГІОНИ

Новини

21 лютого 2019 року у м. Київ відбувся практичний семінар «Залучення інвестицій в економічний розвиток регіонів: цілі і завдання, успіхи і невдачі, інструменти та механізми», метою якого було обговорення цілей і завдань у сфері залучення прямих іноземних інвестицій (ПІІ) у регіональний та місцевий економічний розвиток, обмін досвідом, представлення напрацювань, налагодження ефективного діалогу з представниками ОДА, міст та агенцій регіонального розвитку, визначення пріоритетних напрямків та форм співпраці на 2019 рік. Цей семінар зібрав понад 100 представників центральних та регіональних органів влади, організацій місцевого, регіонального розвитку та експертів.

До ключових спікерів цьогорічного семінару приєднались як існуючі, так і нові інвестори. Формат заходу надав можливість учасникам семінару із перших вуст почути про потреби та виклики інвесторів, що дозволить в подальшому налагодити ефективну спільну роботу інвесторів та представників української влади у галузі реалізації інвестиційних проектів.

У якості спікерів з боку влади виступили Перший віце-прем’єр-міністр, Міністр економічного розвитку та торгівлі України Степан Кубів, Віце-прем’єр-міністр, Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко та Заступник Міністра економічного розвитку та торгівлі Михайло Тітарчук.

Заступник директора Департаменту інвестиційної та промислової політики Херсонської ОДА, начальник управління інвестиційної діяльності та грантових проектів Олена Денисова також долучилася до дискусій та обміну досвідом у сфері залучення ПІІ.

За підсумками 2018 року спостерігається позитивна динаміка надходження ПІІ в область та поява у регіоні нових іноземних компаній, які вкладають кошти у будівництво об’єктів альтернативної енергетики, сільськогосподарських комплексів та у розвиток туристичної галузі.

Наразі команда «InvestInKherson» супроводжує усі інвестиційні проекти Херсонської області, надає комплексну підтримку вітчизняним та іноземним інвесторам та активно співпрацює з представником ДУ «UkraineInvest» на півдні України Дмитром Місюровим.

Меню