Представлено механізм роботи Фонду гарантування кредитів на енергоефективність в промисловості в Україні.

В рамках онлайн конференції на тему: «Фонд гарантування кредитів на енергоефективність в промисловості: як це працює?», яка відбулась 26 листопада 2020 року представлено механізм його роботи. Це перший фінансовий інструмент в Україні, який використовує гарантії для покращення умов фінансування промислової енергоефективності.

Фонд гарантування кредитів, як фінансовий механізм, був створений в Україні Організацією Об’єднаних Націй з Промислового Розвитку (UNIDO) спільно з АБ «УКРГАЗБАНК» за допомоги Глобального Екологічного Фонду (GEF) в рамках виконання цілей Проекту технічної допомоги UNIDO/GEF UKR IEE «Впровадження стандарту систем енергоменеджменту в промисловості України».

Фонд створено для промислових підприємств, які бажають взяти кредит на запровадження системи енергоменеджменту або на проєкти оптимізації систем енергоспоживання.

Робота Фонду гарантування кредитів для впровадження систем енергоменеджменту (відповідно ISO 50001), а також інших заходів з енергоефективності на українських підприємствах сприятиме підвищенню рівня енергоефективності та конкурентоспроможності українського бізнесу, зокрема, на міжнародних ринках.

Фінансування видається на:

  1. Впровадження та сертифікацію системи енергоменеджменту (відповідно ISO 50001).
  2. Реалізацію заходів щодо оптимізації енергоспоживання.

Більш детальну інформацію про умови діяльності Фонду гарантування кредитів можна дізнатися на сайті АБ «УКРГАЗБАНК» за посиланням: https://www.ukrgasbank.com/about/cooperation/unido/.

 

Меню