ПРЕЗЕНТАЦІЯ ФІНАНСОВИХ ПРОДУКТІВ НА ЯРМАРКУ У КИЄВІ

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ФІНАНСОВИХ ПРОДУКТІВ НА ЯРМАРКУ У КИЄВІ

Новини

Німецько-український фонд анонсував проведення Третього Фінансового Ярмарку для малих та середніх підприємств, який відбудеться 16 квітня 2019 року у виставковому центрі «Парковий» за адресою: м. Київ, Паркова дорога, 16а.

Третій Фінансовий Ярмарок – це унікальна платформа, яка надасть малим та середнім підприємствам (МСП) можливість отримати актуальну інформацію про банківські, лізингові, страхові продукти та інші доступні джерела фінансування для МСП. Підприємці матимуть нагоду отримати ділову консультацію, знайти нові контакти і встановити партнерські відносини.

Основна увага буде приділена презентації результатів і досягнень Програми підтримки інвестицій для МСП, яка реалізується Німецько-українським фондом у співпраці з урядом Німеччини через Німецький державний банк розвитку (KfW) та Європейським Союзом в рамках ініціативи EU4Business.

Формат заходу передбачає:

  • організацію Networking-зони, яка буде представлена банками та лізинговими компаніями, де кожен відвідувач-підприємець зможе дізнатися про можливі джерела фінансування свого бізнесу, доступні інвестиційні програми, а також успішні кейси інших представників малого та середнього бізнесу. Також будуть представлені стенди компаній, які отримали фінансування від програм Німецько-українського фонду та ініціативи EU4Business, що дозволило їм досягти значних успіхів у розвитку власного бізнесу;
  • проведення конференції за підсумками діяльності Німецько-українського фонду, на якій будуть розглянуті питання подальшого розвитку малого та середнього бізнесу у презентації успішних кейсів з України та інших країн.

Отримати додаткову інформацію та зареєструватися у якості учасника в зазначеному заході можна за посиланням http://sme-fair.org.ua/

Меню