Про результати конкурсу місцевих ініціатив в рамках проекту ПРООН «Місцевий соціально-економічний розвиток»

Херсонська обласна державна адміністрація висловлює подяку всім учасникам конкурсу місцевих ініціатив, що відбувся в рамках проекту Програми розвитку ООН в Україні (ПРООН) «Місцевий соціально-економічний розвиток».

До участі у конкурсі були запрошені громадські організації, бізнес структури, органи місцевого самоврядування, об’єднані територіальні громади,  районні державні адміністрації, та структурні підрозділи Херсонської облдержадміністрації. Мета конкурсу – визначити та підтримати місцеві ініціативи, що спрямовані на зменшення негативних наслідків впливу пандемії коронавірусу COVID-19 в Херсонській області. На конкурс було подано понад 60 ініціатив, загальна сума бюджету яких перевищила 44 млн грн. Тематика ініціатив охоплює такі сфери, як охорона здоров’я, освіта, доступ до адміністративних послуг, розвиток місцевої економіки та соціальне підприємництво, тощо. Всі запропоновані ідеї заслуговують на увагу і після додаткового опрацювання допоможуть сформувати обласний план дій з протидії соціально-економічним наслідкам пандемії в Херсонській області.

Разом з тим, раді повідомити, що 10 ініціатив, які в найбільшій мірі відповідають умовам конкурсу, були відібрані для подальшого співфінансування та згруповані у п’ять тематичних кластерів, а саме:

  • Розвиток туристичної інфраструктури та створення нових можливостей для розвитку МСБ (партнери: ГО «Майбутнє Григорівки», Григорівська сільська рада Присиваської ОТГ);
  • Розвиток соціального підприємництва та створення додаткових економічних можливостей для жінок і молоді (партнери: Громадська організація «Центр сімейного добробуту», ФОП «Козачий», ФОП «Вакуленко», Ніжньосірогозький районний центр зайнятості);
  • Покращення доступу вразливих груп населення до якісних медичних послуг та швидкої діагностики (партнери: Департамент здоров’я Херсонської ОДА; Михайлівська, Зеленопідська, Золотобалківська, Новоолександрівська сільські ради);
  • Покращення доступу вразливих груп населення до онлайн освіти (партнери: Григорівська сільська рада Присиваської ОТГ);
  • Покращення доступу вразливих груп населення у віддалених поселеннях до якісних адміністративних послуг (партнери: Управління інформаційних технологій Херсонської ОДА; Великоолександрівська районна державна адміністрація, Верхньорогачицька районна рада та Скадовська міська рада).

Реалізувати відібрані ініціативи планується до кінця 2020 року. Процес впровадження буде додатково висвітлюватися в засобах масової інформації та соціальних мережах для можливої їх реплікації в інших громадах Херсонської області та обміну досвідом.

Дякуємо всім учасникам конкурсу за активну участь в розвитку Херсонщини, а ПРООН за постійну підтримку!

 

Меню