Продовжується робота над реалізацією проекту «Дніпро-Бузька ВЕС»!

21 грудня т.в.о. голови Херсонської облдержадміністрації Сергій КОЗИР зустрівся зі співвласником проекту з будівництва вітропарку Дніпро-Бузька ВЕС потужністю 110 МВт  в Станіславській ОТГ Томом ХЕНСОНОМ («Greenworx Holding») та керівництвом турецької компанії ATASEVEN Group.

Генеральний директор компанії ATASEVEN Group пан Бертан Коркмаз проінформував, що його компанія має значний досвід в галузі відновлювальної енергетики. До її проектного портфеля належить будівництво об’єктів альтернативної енергетики загальною потужністю 200 МВт та трубопроводу потужністю 500 МВт, вітропарк ще на
200 МВт наразі знаходиться в стадії будівництва. Зауважив, що відповідно до політики компанії надається перевага у працевлаштуванні саме місцевим жителям. Представники ATASEVEN Group та Greenworx Holding висловили вдячність за підтримку та увагу, яку надає місцева влада таким проектам та запевнив, що взаємоповага та соціальна відповідальність – пріоритет компанії.

Пан Хенсон зауважив, що 2020 рік був достатньо тяжким для бізнесу в усьому світі, а також непростим для операторів ринку «зеленої енергетики» в Україні. Однак, будівництво вітроелектростанції на Херсонщині залишається в сфері інтересів компанії і тому, висловив сподівання, що спільно з турецькими партнерами вони зможуть відновити проектну діяльність у наступному році.

«Ми завжди раді вітати інвесторів в нашому регіоні та готові надавати підтримку і супровід», запевнив Сергій Козир. Підкреслив важливість дотримання законодавства України під час здійснення будівельних процесів, особливо щодо збереження наявної дорожньої інфраструктури. Також висловив побажання щодо залучення місцевих мешканців та підрядні організації до роботи в рамках проекту.

Нагадаємо: у 2018 році було укладено Меморандум про співпрацю щодо реалізації проекту з будівництва Дніпр-Бузької Вітроелектростанції між ХОДА та ТОВ «Дніпро-Бузька ВЕС». Орієнтовна вартість проекту – 180 млн євро. Перша паля проекту була урочисто закладена у березні 2019 року.

 

Меню