Програма ООН із відновлення та розбудови миру впроваджуватиметься на Херсонщині

Сьогодні, відбулась зустріч заступника голови обласної державної адміністрації Миколи Якименко з представниками Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Програма ООН із відновлення та розбудови миру працює у 6 областях: Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Запорізькій та Харківській; Житомирській області.

Наразі Програма розширює свою географію та розпочинає діяльність на території Херсонської області.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програма ООН із відновлення та розбудови миру забезпечує пріоритетні потреби на сході України ще з початку збройного конфлікту навесні 2014 року. Програма спрямована на зміцнення громадської безпеки та соціальної згуртованості, підтримку відбудови економіки постраждалих від конфлікту громад і реалізацію реформ децентралізації влади та охорони здоров’я.

Для Херсонської області участь у Програмі відкриває нові можливості для розвитку громад та стабілізації економічної ситуації в регіоні.

Меню