Програма розвитку ООН в Україні співпрацює з Херсонською областю для досягнення сталого розвитку

17 грудня 2020 року відбувся онлайн-захід «Як діяти далі, об’єднавши зусилля влади, громадськості та бізнесу, для сталого розвитку Херсонщини».

Захід проведено в межах впровадження проєкту «Онлайн освіта для сталого розвитку», що реалізується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Уряду Німеччини, наданої через Німецьке товариство міжнародного співробітництва.

Участь у заході взяли представники територіальних громад, громадські лідери та активісти, представники малого та середнього бізнесу, державні службовці та посадові особи органів місцевого самоврядування. Загалом понад 80 осіб.

Під час заходу були обговорені наступні питання:

  • Що таке цілі сталого розвитку та як вони працюють на практиці?
  • Чому важливо консолідувати зусилля та діяти спільно у партнерському трикутнику влада-бізнес-громада?
  • Як правильно налагодити діалог та започаткувати спільну роботу з метою досягнення Цілей сталого розвитку?
  • Успішні практики і дієві механізми партнерства в Херсонській області.

У рамках заходу представлені результати реалізації проєкту «Місцевий соціально-економічний розвиток» в Херсонській області; кращі практики місцевих ініціатив Херсонської області, спрямовані на досягнення Цілей сталого розвитку та адаптовані до реалій в умовах пандемії; презентовано План заходів з подолання негативного впливу пандемії СОVID-19 на соціально-економічний розвиток Херсонської області.

Сертифіковані тренерка та тренер проєкту «Онлайн освіта для сталого розвитку» ПРООН Наталія Байдюк та Айдер Сейстосманов ознайомили учасників заходу з ефективними механізмами для встановлення партнерства між громадським сектором, бізнесом і владою.

Меню