Проведено нараду з питань провадження інвестиційної діяльності на території області

09 липня 2020 року під головуванням начальника управління «Офіс обслуговування інвесторів» обласної державної адміністрації Тетяни Ужвій проведено робочу онлайн-нараду з метою обговорення питань стану та перспектив розвитку інвестиційної діяльності територіальних одиниць області. Участь у нараді взяли представники районних державних адміністрацій, міськвиконкомів міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад, а також фахівець з південного представництва управління супроводження в ДУ «Офіс із залучення та підтримки інвестицій» UkraineInvest Дмитро Місюрьов.

Пан Дмитро ознайомив учасників наради з діяльністю урядового офісу із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest, а також наголосив на необхідності подання максимально розширеної інформації щодо перспективних інвестиційних майданчиків, які у подальшому надаються потенційним інвесторам.

В рамках заходу обговорено питання підготовки двомовних друкованих інвестиційних профілів районів, міст та об’єднаних територіальних громад, стан реалізації інвестиційних проектів, аналіз показників, включених до моніторингу та оцінки ефективності діяльності структурних підрозділів обласної державної адміністрації, районних державних адміністрацій, міськвиконкомів міст обласного значення.

Крім того, пані Тетяна наголосила на необхідності проведення інвентаризації та аудиту земель на підпорядкованих територіях, а також упорядкування інформації щодо інвестиційного потенціалу та пропозицій на офіційних веб-сайтах.

Меню