Чергове засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення у 2018 році Херсонського міжнародного економічного форуму «Таврійські горизонти».

11 травня під головуванням очільника Херсонської облдержадміністрації відбулось чергове засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення у 2018 році Херсонського міжнародного економічного форуму «Таврійські горизонти». Для того щоб «вдихнути» нове життя «найстаршій» інвестиційно-економічній події Херсонської області було затверджено рішення щодо повного ребрендингу заходу: від назви та логотипу до місця проведення.

У засіданні взяли участь керівники структурних підрозділів ОДА, представники найуспішніших підприємств області та організацій. Як зазначив голова Херсонської обласної державної адміністрації, «червоними нитками» цьогорічного форуму визначено теми зростання рівня туристичної інфраструктури та розвитку агропромисловості, зокрема реалізації потенціалу області з галузі переробки та виготовлення якісних харчових продуктів з високою часткою доданої вартості.

Інші теми, які будуть у фокусі цьогорічного Форуму – це прозора приватизація та державно-приватне партнерство. Зокрема, вже визначено близько 10 ключових інфраструктурних об’єктів, які будуть представлені в даній панелі як інвестиційні майданчики та вже у найближчому майбутньому будуть пропонуватись для продажу. Серед них Херсонська ТЕЦ,
2 потужних морських порти області, і ціла низка об’єктів малої приватизації.

Окрема панель буде присвячена презентації економічних стратегій новостворених ОТГ Херсонщини, яких сьогодні вже функціонує 26. Кожна з них матиме унікальну можливість презентувати перед потенційними інвесторами свої проекти та довести, що їх території є цікавими й перспективними бізнес майданчиками.

В рамках панелі «Креативна економіка та урбаністика» учасники зможуть ознайомитись з сучасними проектами та пропозиціями по створенню розумного міста на прикладі такого проекту, що успішно реалізується в Херсоні – креативного арт-простору Urban CAD.

Учасниками засідання були обговорені питання стосовно наповнення програми заходу та узгодження її хронології, визначення ключових тем та спікерів кожної з панельних дискусій.

До участі у заході запрошується близько 1000 представників різного галузевого спрямування, очікується участь вищих посадових осіб держави.

Меню