Результати конкурсу проєктних пропозицій «Грантова програма проєкту «Посилення стійкості громад у Херсонській області» (Фаза II)

Фото: Сергій Перепилиця / ПРООН в Україні

Програма розвитку ООН в Україні (ПРООН) оголошує результати конкурсу проєктних пропозицій, який відбувся в межах проєкту «Посилене партнерство для сталого розвитку» (фаза II), який фінансується урядом Великої Британії та впроваджується ПРООН.

Грантова програма спрямована на підвищення стійкості громад Херсонської області та покликана покращити доступ до якісних державних послуг для населення, особливо для вразливих груп.

Участь у конкурсі взяли неурядові та благодійні організації, що об’єдналися з бізнесом та/або владою з метою реалізації економічних і соціальних проєктів для посилення стійкості громад у Херсонській області. На конкурс було подано 80 заявок.

Згідно з рішенням Комісії з відбору грантів* від 16 вересня 2021 р., фінансування отримають п’ять проєктів:

  1. Громадська організація «Громадський рух “Соціальна єдність”» (Київська область);
  2. Громадська спілка «Центр розвитку інновацій» (Київська область);
  3. Громадська організація «Молодь Дніпра» (Дніпропетровська область);
  4. Громадська організація «Центр транскордонного співробітництва» (Чернігівська область);
  5. Громадська область «Херсонське обласне бібліотечне товариство» (Херсонська область).

Також, для 26 територіальних громад Херсонщини будуть здійснені закупівлі необхідних товарів та устаткування за допомогою ПРООН. Загальна мета конкурсу – підтримати партнерські проєкти, спрямовані на посилення стійкості громад в умовах багатофакторної кризи та укріплення довіри населення до місцевих, обласних та національних органів влади.

*Комітет із відбору грантів – це незалежний орган прийняття рішень, призначений радою проєкту, який складається з представників Програми регіонального розвитку ПРООН, Програми відновлення та розбудови миру ООН, групи проєктів ПРООН за програмними напрямками «Демократичне врядування» і «Енергетика і захист довкілля», а також представників Посольства Великобританії та Херсонської обласної державної адміністрації.

Меню