Розроблено законопроект, що передбачає скорочення строку видачі експлуатаційного дозволу до 15 календарних днів

З метою всебічного розгляду питань, пов’язаних з реалізацією в області інвестиційних проектів, сприяння максимальному скороченню термінів погодження відповідних рішень розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 06 травня 2020 року № 346 утворено робочу групу з питань розроблення пропозицій до регуляторних актів у сфері інвестиційної діяльності для спрощення її ведення на території Херсонської області.

За результатами робочих засідань учасниками робочої групи напрацьовано рекомендації щодо внесення змін до деяких нормативно-правових актів, які було направлено до Офісу Президента України, Прем’єр-міністра України та секретаря Національної інвестиційної ради України.

Зокрема, було ініційовано внесення змін до п. 9 постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 № 930 «Про затвердження Порядку видачі експлуатаційного дозволу, форми експлуатаційного дозволу та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України» з пропозицією скоротити термін прийняття рішення про видачу або відмову у видачі експлуатаційного дозволу з 30 до 15 календарних днів.

Наразі Мінекономіки підготовлено проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо харчових продуктів та інших об’єктів санітарних заходів», яким передбачається скорочення строку видачі експлуатаційного дозволу до 15 календарних днів.

Команда #investinkherson сподівається на якнайшвидше прийняття даного законопроекту, про що повідомимо вам додатково.

Меню