Розширено співробітництво з Турецьким агентством зі співробітництва та координації (ТІКА) щодо впровадження нових проєктів

 

10 березня 2021 року в приміщенні обласної державної адміністрації відбулась зустріч голови обласної державної адміністрації С.Козиря з координатором програм Турецького агентства з співробітництва та координації (ТІКА) в Україні паном Джунейт Есмером.

Під час зустрічі були обговорені можливості та перспективи реалізації проєктів міжнародної технічної допомоги на території Херсонської області, зокрема в освітній та гуманітарній сферах, соціальних проєктів та інших суміжних галузях.

Турецьке агентство зі співробітництва та координації (ТІКА) вже співпрацювало з громадами Херсонщини та реалізувало два проєкти міжнародної технічної допомоги: у с.Хрестівка – це реконструкція артезіанської свердловини за новітніми технологіями та  проєкт покращення матеріально-технічної бази в Новоолексіївській загальноосвітній школі.

ТІКА висловили зацікавленість у започаткуванні нових проєктів на території громад Херсонщини, які сприятимуть покращенню якості життя населення області, та звернулись до обласної державної адміністрації з проханням надати пропозиції щодо потреб області.

 

 

 

 

Меню