Розвиток зовнішньоекономічної діяльності Херсонщини обговорили під час зустрічі з провідними підприємствами-експортерами області

30 листопада 2020 року командою Офісу інвестицій та розвитку експорту обласної державної адміністрації організовано зустріч із представниками підприємств-експортерів Херсонщини.

 

Участь у заході брали також в.о. начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігор Клим, начальник відділу митного оформлення № 1 митного поста “Херсон-порт” Чорноморської Митниці Держмитслужби Юрій Тавожнянський, керівник сектору малого та середнього бізнесу ПрАТ “Експортно-кредитне агентство» Євген Мотолиженко та Віце-президент Херсонської торгово-промислової палати Валентина Удод.

З привітальним словом до учасників звернувся голова облдержадміністрації Юрій Гусєв та наголосив, що на постійній основі здійснюється активна робота із налагодження співпраці з іноземними країнами-партнерами.  Також за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію та вагомий особистий внесок у розвиток зовнішньоекономічної діяльності області відзначив грамотами та подяками керівників провідних підприємств області.

Почесною грамотою голови обласної державної адміністрації нагороджені:

БІЛІЧЕНКО Юрій Васильович – директор ТОВ «Роздольне»

ГОРДЕНКО Олександр Васильович – генеральний директор СТОВ «Таврійська Перспектива»

КРАСНІКОВ Дмитро Анатолійович – генеральний директор ТОВ «Смарт Мерітайм Груп»

ГОРОДЕЦЬКИЙ Олександр Сергійович – керівник ТОВ «Україна Дивне»

ЛЕВЧУК Андрй Володимирович – генеральний директор ПрАТ «Чумак»

СИПКО Андрій Сергійович – керівник ФГ «Інтегровані Агросистеми»

ХВОСТОВ Володимир Вікторович – директор ТОВ «ТД «Долинське»

СЕГАЛЬ Ілля Самійлович – голова правління ПрАТ «Фрідом Фарм Інтернешнл»

НАЙДИШАК Володимир Петрович – директор ТОВ «Екобіотек-Україна»

Подякою голови обласної державної адміністрації нагороджені:

ШАМЯН Едгар Грікорович – директор ФГ «Дубіна»

ГАВРЕНКОВА Вікторія Володимирівна – фінансовий директор ТОВ «Сан Лайт»

До привітань приєднався Ігор Клим та висловив вдячність керівникам підприємств сфери зовнішньоекономічної діяльності за вчасно і сповна сплачені податки, які дозволять забезпечувати соціальну сферу області. Також наголосив, що податкова служба області налаштована на налагодження партнерських стосунків із різними категоріями платників податків, створення комфортних умов для подальшої роботи.

Про діяльність Чорноморської Митниці Держмитслужби, правила та умови оформлення товарів в режимі «експорт» учасників заходу ознайомив Юрій Тавожнянський зазначивши, що саме експорт значно переважає в оформленні операцій Митниці.

Експортно-кредитне агентство є своєчасно започаткованим механізмом розвитку високотехнологічного експорту України. Особливо зараз, в часи з новими викликами, з якими зіштовхнулась економіка в період пандемії та введених карантинних обмежень.

Тому Євген Мотолиженко презентував дієві інструменти та програми, що дозволяють посилити кредитну політику українських експортерів та ефективно управляти своїми фінансовими потоками.

Про різні види сертифікатів, послуги, які надає експортерам Херсонська торгово-промислова ознайомила Валентина Удод та запросила експортерів слідкувати за інформацією на YouTube каналі ХТПП, яка завжди є актуальною.

Меню