Роз’яснення щодо здійснення регулярних спеціальних перевезень (у тому числі співробітників підприємства) в умовах карантину

Шановні представники бізнесу! Зважаючи на запроваджений на території України карантин відповідно до постанови КМУ від 11.03.2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», Міністерством інфраструктури України надано роз’яснення щодо здійснення регулярних спеціальних перевезень в умовах карантину.

Так, з метою захисту здоров’я громадян з 12 год. 00 хв. 18 березня 2020 р. до 03 квітня 2020 р. перевезення пасажирів – працівників підприємства, установи, організації за спеціальними регулярними перевезеннями слід здійснювати з урахуванням обмежень кількості пасажирів в одному транспортному засобі – до 10 чоловік в автобусі, що здійснює перевезення пасажирів. Вказані перевезення рекомендується здійснювати із використанням засобів індивідуального захисту, призначених для протидії COVID-19.

Нагадуємо, що відповідно до пунктів 13, 45-50 Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 р. № 176 регулярні спеціальні перевезення:

  • організовуються для перевезення працівників підприємств, установ та організацій, учнів, студентів та інших організованих груп пасажирів;
  • здійснюються відповідно умов, зазначених у паспорті маршруту, та на підставі договору, згідно з яким автомобільний перевізник надає підприємству, установі та організації, яка виступає замовником послуг, послуги з перевезення  організованої групи пасажирів за певним маршрутом і визначеним розкладом руху, протягом передбаченого договором строку.
Меню