Презентація інвестиційного потенціалу Херсонщини для турецького бізнесу

Презентація інвестиційного потенціалу Херсонщини для турецького бізнесу

ТОП, Новини

Презентація інвестиційного потенціалу Херсонщини для турецького бізнесу

Найбільш перспективні інвестиційні проекти представлені потенційним турецьким інвесторам під  час їх зустрічі з командою Херсонської обласної державної адміністрації в офісі Асоціації турецького бізнесу ASKON.

За сприяння Генерального консульства України в Стамбулі було організовано презентацію інвестиційних проектів Херсонської області для членів Асоціації. На зустріч завітало більше 30 турецьких підприємців в сфері туризму, керівники текстильних та металургійних компаній, виробники агропродукції, тощо.

ASKON – це асоціація підприємців Туреччини, до якої наразі входять 65 тис. компаній. Асоціація має представництва у 20 країнах світу.

Під час зустрічі голова обласної державної адміністрації Юрій Гусєв підкреслив, що Туреччина є стратегічним партнером України, та Херсонщини зокрема, не тільки в економічному, а й  в політичному аспекті, поінформував присутніх, що в рамках візиту Президента Туреччини пана Реджепа Тайїпа Ердогана до України 03 лютого цього року було оголошено про наміри турецької сторони реалізувати проект з будівництва житла для внутрішньо переміщених осіб саме на Херсонщині. Це забезпечить додатковий поштовх розвитку двосторонньої кооперації.

Начальник Kherson Investment Promotion Office Тетяна Ужвій представила інвестиційні проекти області, які можуть бути цікавими для турецького бізнесу, зокрема в сфері агропромисловості та зрошення, туризму, особливо медичного,  транспорту і логістики, а також індустріальні майданчики.

Окремо проект зі створення мультифункціонального геотермального містечка «InterMedicalEcoCity» представив його ініціатор, професор та Герой України Володимир Козявкін.

Проекти Херсонщини викликали жвавий інтерес турецького бізнесу, тому було вирішено провести на Херсонщині наприкінці травня Українсько-Турецький бізнес форум, який стане платформою для більш детального обговорення всіх проектів та можливих напрямків кооперації.

Отже, у разі зацікавленості у встановленні прямих контактів з турецькими підприємствами, звертайтесь до InvestInKherson Team і ми допоможемо вам спланувати зустріч з потенційними партнерами в рамках форуму.

Меню