Відбулось засідання робочої групи щодо реалізації інвестиційних проектів «La Perla Azzurra & La Costa Azzurra»

Відбулось засідання робочої групи щодо реалізації інвестиційних проектів «La Perla Azzurra & La Costa Azzurra»

Новини

13 листопада 2019 року в приміщенні обласної державної адміністрації під головуванням директора Департаменту інвестиційної та промислової політики обласної державної адміністрації Ужвій Т.О. відбулось засідання робочої групи щодо реалізації інвестиційних проектів з розбудови прибережної території Азово-Чорноморського узбережжя «La Perla Azzurra & La Costa Azzurra».

Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів обласної державної адміністрації у сферах: екології, будівництва та розвитку інфраструктури, містобудування та архітектури, а також ПП «Компанія «Майстер-Фіш» та ГО «Приморське».

Учасники засідання обговорили подальші шляхи реалізації інвестиційних проектів «La Perla Azzurra & La Costa Azzurra», проблемні питання, джерела фінансування.

Реалізація інвестиційного проекту «La Costa Azzurra» планується вздовж морського узбережжя Чорного моря на території Голопристанського району з метою створення сучасної розвиненої курортно-рекреаційної зони шляхом розбудови відповідної інфраструктури, захисту територій від надзвичайних ситуацій шляхом проведення заходів з берегоукріплення.

Реалізація інвестиційного проекту «La Perla Azzurra» планується вздовж морського узбережжя Чорного моря та озера Устричне на території Лазурненської селищної ради Скадовського району для будівництва рекреаційних об’єктів.

Одним із додаткових джерел фінансування для реалізації проектів визначено участь у Програмі прикордонного співробітництва Європейського інструмента сусідства та партнерства «Басейн Чорного моря 2014 – 2020». Подача заявок відкрита до 31 січня 2019 року.

Департаментом інвестиційної та промислової політики обласної державної адміністрації проводиться робота щодо підготовки проектної заявки для участі у Програмі.

Наступне засідання робочої групи вирішено провести у грудні 2018 року для представлення результатів проведених робіт у рамках проектів.

Меню