Створення індустріальних парків на Херсонщині – поради EVON Group!

Створення індустріальних парків на Херсонщині – поради EVON Group!

ТОП, Новини

Питання розвитку індустріальних парків в Україні та в Херсонській області сьогодні, 14 серпня 2020 року, розкрито на семінарі «Індустріальні парки як дієвий інструмент економічного розвитку міст та ОТГ».

Захід проведено за участю провідної консалтингової компанії України EVON Group сумісно з Міністерством розвитку громад та територій України, Асоціацією малих міст України.

Валерій Кирилко, генеральний директор компанії EVON Group, ознайомив присутніх з поняттям «індустріальні парки», розповів про проблеми та перспективи розвитку ринку індустріальних парків України, преференції та пільги для ініціаторам та учасників індустріальних парків, етапи реалізації індустріального парку – від концепції до запуску.

Також на семінарі обговорено потенціал Херсонської області та соціально-економічні вигоди для ОТГ від реалізації проекту індустріального парку на підпорядкованій території.

Довідково:

EVON Group – це консалтингова компанія, що надає повний спектр послуг з управління проектами та залучення інвестицій. У портфоліо компанії представлені об’єкти промислової, офісної, торгової і житлової нерухомості. У штаті працюють фахівці з величезним досвідом роботи в відомих девелоперських, консалтингових та інжинірингових компаніях України.

Меню