Технічна нарада, присвячена будівництву нової СЕС

Технічна нарада, присвячена будівництву нової СЕС

Новини

Херсонська обласна державна адміністрація продовжує сприяти будівництву об’єктів  альтернативної енергетики на території Херсонської області, зокрема впровадженню будівництва сонячної електростанції у рамках меморандуму про співпрацю щодо реалізації проекту в галузі відновлювальної енергетики в Херсонській області між обласною державною адміністрацією та ТОВ «АТЛАС КЕПІТАЛ ЕНЕРДЖИ». У зв’язку з цим 13 березня 2019 року відбулась технічна нарада за участю представників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, компанії ТОВ «АТЛАС КЕПІТАЛ ЕНЕРДЖИ» та місцевих будівельних компаній з приводу будівництва сонячної електростанції.

Загальна потужність нової СЕС становитиме 50 МВт. Проект будівництва СЕС буде реалізований на ділянці біля с. Нова Збур’ївка Голопристанського району Херсонської області за кошти приватних іноземних інвесторів.

Під час наради сторони обговорили питання залучення місцевих підрядних організацій, місцевих працівників та максимальне використання будівельних матеріалів, що вироблені в області, у будівництві вказаної СЕС.

За попередньою оцінкою будівництво нової електростанції розпочнеться у травні поточного року.

Меню