Делегація з Херсонщини відвідала «АГРОПОРТ Захід Львів 2018»

З 19 по 20 квітня 2018 року делегація з Херсонщини на чолі з головою Херсонської обласної державної адміністрації Андрієм Гордєєвим відвідала урочисте відкриття VII Міжнародної виставки та форуму з підтримки фермерства «АГРОПОРТ Захід Львів 2018». Від Херсонської області участь у заході взяли представники Департаменту інвестиційної та промислової політики облдержадміністрації та Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, а також генеральний директор ТОВ НВП «5 element» Білий В.М. та експерт з питань органіки Махновець М.О.

Упродовж роботи Форуму на виставці був представлений стенд  агропромислового потенціалу Херсонщини, де учасники заходу мали змогу ознайомитись з продукцією та аграрним комплексом регіону.

Участь у форумі взяли фермери та господарі зі Львівської, Волинської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької, Івано-Франківської, Закарпатської, Чернівецької областей, а також з інших регіонів України.

Ключовими темами заходу були: тваринництво, рослинництво, вирощування органічної продукції, вирощування ягід, овочівництво тощо. У 2018 році особливу увагу організатори приділили проблемам адаптації сільського господарства до умов зміни клімату: підвищення продуктивності в умовах змін та перехід на безпечні і точні технології.

Користуючись нагодою, під час Форуму, очільник Херсонщини Андрій Гордєєв запросив всіх присутніх до участі у Форумі «АГРОПОРТ Південь Херсон», який відбудеться з 26 по 28 липня у міжнародному аеропорту «Херсон».

Меню