ТОВ «Сивашенергопром» реалізовуватиме інфраструктурні проекти спільно з територіальними громадами Херсонщини

14 липня 2021 року під головуванням очільника облдержадміністрації Сергія Козиря відбулось чергове засідання робочої групи з питань реалізації інвестиційного проекту з будівництва Сиваської вітрової електростанції потужністю 250 МВт на території Чаплинського району Херсонської області. Під час засідання обговорено поточний стан реалізації проекту будівництва Сиваської ВЕС та ремонт доріг місцевого значення, які експлуатуються у ході реалізації зазначеного проекту.

Сьогодні будівництво Сиваської ВЕС знаходиться вже на завершальній стадії. Загальний обсяг інвестицій у цей проект становить понад 376 млн євро.

Присутні представники територіальних громад зазначили, що інвестор вже допоміг у реалізації низки соціальних та інфраструктурних проектів, чим сприяв покращенню рівня життя місцевих жителів та розвитку туристичної інфраструктури у прилеглих населених пунктах.

Для вирішення питання ремонту доріг ТОВ «Сивашенергопром» з Чаплинською селищною та Присиваською сільською територіальними громадами об’єднають зусилля.

Ці наміри голова Присиваської сільської ради Сергій Кліщевський, перший заступник голови Чаплинської селищної ради Анатолій Віремейчик та генеральний директор ТОВ «Сивашенергопром» Андрій Немченко закріпили підписанням меморандумів про співпрацю.

Меню