Триває підготовка об’єктів державного майна на території Херсонської області до приватизації

Сьогодні, 18 лютого 2021 року, проведено в режимі онлайн чергове засідання робочої групи з координації діяльності щодо приватизації об’єктів державного майна в Херсонській області під головуванням першого заступника голови обласної державної адміністрації Дмитра Бутрія та заступника голови Фонду державного майна України Костянтина Кошеленка. До засідання також долучились очільниця Регіонального відділення Фонду державного майна в Херсонській області, АР Крим та м.Севастополі Галина Теслюк, представники профільних підрозділів Фонду державного майна України та Міністерства інфраструктури України, керівники підприємств області, які готуються до приватизації, члени робочої групи та представники територіальних органів виконавчої влади.

В рамках засідання обговорено поточний стан підготовки до приватизації майнових комплексів та пакетів акцій окремих підприємств області, які на сьогодні потребують модернізації та відновлення виробництва, нового підходу в управлінні чи перепрофілювання, та узгоджено подальші дії для прискорення процесу приватизації даних підприємств.

Визначення нових об’єктів приватизації, що розміщені на території області, та план роботи на 2021 році було заключним, однак не менш важливим питанням цього засідання.

Вдалий відбір об’єктів для передачі у приватизацію та якісна підготовка їх до аукціону сприятиме притоку приватних інвестицій до регіону, відновленню роботи непрацюючих державних підприємств, збереженню робочих місць для місцевого населення, впровадженню сучасних технологій виробництва, і, разом з тим, якісному покращенню соціальної складової.

Тож, очікуємо вже найближчим часом прикладів вдалої приватизації державних підприємств, що знаходяться на території області.

Меню