У Херсоні проведено Міжнародний інвестиційний форум «Відкритий регіон»

 

29 січня 2021 року відбувся Міжнародний інвестиційний форум «Відкритий регіон», який став майданчиком для обговорення торгово-економічного та інвестиційного потенціалу Херсонщини, перспектив розвитку промисловості, туризму, транспортної інфраструктури і логістики, сільського господарства та впровадження інноваційних технологій, а також налагодження ділових контактів.

Організатором заходу виступив Заклад вищої освіти «Міжнародний університет бізнесу і права» за підтримки Херсонської обласної державної адміністрації.

До участі у форумі долучились керівники провідних підприємств Херсонської області, іноземні експерти з розвитку бізнесу та потенційні інвестори з США, Ізраїлю, Німеччини, Туркменістану, представники органів місцевого самоврядування і місцевої виконавчої влади.

У рамках інвестиційного форуму відбулася виставка-презентація досягнень розвитку підприємств м. Херсона та області, у якій взяли участь провідні херсонські виробники агрономічної, гастрономічної продукції, енергоефективних технологій.

З відкриттям Міжнародного інвестиційного форуму «Відкритий регіон» присутніх привітав перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Бутрій та запросив гостей області розвивати власний бізнес та реалізувати інвестиційні проекти саме у Таврійському краю з огляду на його вигідне географічне розташування, сприятливий бізнес-клімат, підтримку місцевої влади, працьовитих, освічених й талановитих людей. Детальніше про економічний та інвестиційний потенціал розповіла начальник управління «Офіс інвестицій та розвитку експорту» облдержадміністрації Тетяна Ужвій.

Сподіваємось, що даний захід стане початком реалізації багатьох бізнес ідей у прибуткові проекти, які сприятимуть популяризації Херсонської області у світі.

Меню