У Херсонській ОДА розглянули перспективи приватизації об’єктів держмайна області

Сьогодні, 16 вересня, члени робочої групи з координації діяльності щодо приватизації об’єктів державного майна в Херсонській області провели засідання з представниками балансоутримувачів об’єктів державного майна, що розташовані в Херсонській області, під головуванням заступника голови облдержадміністрації Миколи Якименка.

Метою засідання було визначення найбільш доцільного використання об’єктів державної власності, які на даний час не використовуються державними установами чи підприємствами.

За інформацією очільниці Регіонального відділення ФДМ у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Галини Теслюк, на теперішний час у регіоні не використовується 291 об’єкт державної власності, загальна площа яких складає близько 1,6 млн м2. Багато об’єктів на сьогодні можуть бути цікавими для потенційного інвестора.

В рамках засідання обговорено поточний стан деяких об’єктів держмайна, заслухано пропозиції Регіонального відділення та балансоутримувачів щодо їх подальшої долі.

За результатами обговорення визначено об’єкти, які пропонуватимуться до приватизації чи оренди. Сподіваємось, що вже найближчим часом вони отримають нове життя.

 

Меню