У м.Олешки проведено семінар з написання грантових проектів

У м.Олешки проведено семінар з написання грантових проектів

Новини

11 липня 2019 року в м.Олешки відбувся семінар з написання грантових проектів, який було організовано Департаментом інвестиційної та промислової політики обласної державної адміністрації за підтримки Олешківської міської ради. Мета заходу – підвищення обізнаності представників Олешківського району щодо підготовки грантових проектів.

Участь у заході взяли представники влади, бізнесу, громадських об’єднань, освітніх та медичних установ, ОСББ, активні жителі та молодь, які зацікавлені в розвитку м.Олешки та Олешківського району.

Під час заходу учасників було ознайомлено з основами залучення міжнародної технічної допомоги, донорськими організаціями, практичним досвідом підготовки проектів, особливостями впровадження енергоефективних рішень та додатковими ресурсами для розвитку територій, можливостями для розвитку малого і середнього підприємництва.

Експерти та тренери семінару презентували різні можливості для отримання додаткових позабюджетних коштів, які доступні в рамках програм та проектів міжнародної технічної допомоги, що реалізуються в області: проект ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES), програма Британської Ради «Активні громадяни», Канадсько-український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP).

Меню