Уряд планує створити українським малим та середнім фермерам платформи для онлайн-продажів

Кабінет Міністрів України планує створити у IV кварталі 2020 року онлайн-платформи для реалізації агропромислової продукції малих та середніх фермерів через Український фонд стартапів (Ukrainian Startup Fund).

Зазначену ініціативу враховано у Програмі стимулювання економіки для подолання наслідків COVID-19: «Економічне відновлення», затверджену на засіданні Кабінету Міністрів України 27 травня 2020 року (з умовою її доопрацювання).

Зокрема, даним програмним документом також заплановано на вересень 2020 року внесення змін до чинного законодавства України в частині передбачення механізму часткового відшкодування вартості будівництва і реконструкції виробничих об’єктів сільськогосподарським виробникам, а також створення законодавчих стимулів для формування вітчизняних кооперативів та здійснення часткового відшкодування купівлі сільськогосподарської техніки вітчизняного виробництва.

Крім того, передбачається надання у 2020 році кредитних гарантій з місцевих бюджетів на купівлю переробних та зберігаючи потужностей для нових аграрних виробників.

Джерело: видання «Економічна правда» 

 

 

Меню