Успішна приватизація тепличного господарства у м. Гола Пристань

Приватизація відкриває багато можливостей для старту власної справи або розвитку вже діючого бізнесу. Завдяки впровадженим Фондом держмайна України прозорим правилам кожен може приватизувати державне майно.

Одним з прикладів успішної приватизації стало перетворення за рік занедбаного тепличного господарства у м. Гола Пристань у сучасне сільськогосподарське підприємство, на якому сьогодні працює близько 35 осіб.

Так, у 2020 році тепличне господарство викуплено за 1 320 тис. грн на електронному аукціоні. Цьогоріч його новий власник вже зібрав перший врожай – більше 15 т огірків.

Заступник голови обласної державної адміністрації Микола Якименко та представники Регіонального відділення Фонду державного майна в Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севасополі відвідали колишній об’єкт приватизації.

Загалом у 2021 році на Херсонщині відбулося вже 14 успішних аукціонів. Облдержадміністрація разом з Фондом держмайна України плідно працюють, аби підприємці могли легко інвестувати в об’єкти державного майна.

Актуальні оголошення про приватизацію можна знайти тут: https://privatization.gov.ua/.

Меню