Узгоджено текст договору концесії майна Херсонського морського торговельного порту

12 червня, на засіданні Робочої групи з питань узгодження положень концесійного договору щодо проєкту в Херсонському морському торговельному порту схвалено текст концесійного договору. За повідомленням Міністра інфраструктури України Владислава Криклія його підписання з переможцем концесійного конкурсу ТОВ «Рисоіл-Херсон» очікується у червні.

Довідково:

ТОВ «Рисоіл-Херсон» – це консорціум у складі ТОВ «Петро Ойл Енд Кемікалс», що входить до групи компаній Georgian Industrial Group, та портового оператора АТ RISOIL S.A. (Швейцарія).

Georgian Industrial Group є однією з найбільших промислових груп Грузії. GIG працює у різних сферах діяльності з фокусом на енергетичному секторі (виробництво та торгівля електроенергією, заправка та торгівля природним газом). GIG також займається комерційною нерухомістю, будівельними матеріалами та металовиробництвом.

Група агропромислових компаній RISOIL заснована в Женеві, Швейцарія. RISOIL S.A. представлена в Україні компаніями:

Risoil Terminal – найбільший універсальний експортно-імпортний термінал із перевалки українських харчових рослинних олій і зернових в Чорноморському регіоні;
«Рисоіл-Південь» – термінал з перевалки олії в Південному;
«Роздільнянський елеватор» (Одеська область);
«Морський технічний центр» – спеціалізується на наданні комплексних послуг з перевалки контейнерів і навалювальних вантажів.

Меню