В області продовжується налагодження співробітництва в галузі альтернативної енергетики

В області продовжується налагодження співробітництва в галузі альтернативної енергетики

Новини

Новітні енергозберігаючі системи, якими активно користуються у всьому світі, значно економлять використання електроенергії як у містах, так і в селах. Їх використання – це значна економія коштів та енергетичних потужностей.
З цього питання сьогодні в облдержадміністрації відбулася зустріч в.о. заступника голови ОДА Євгена Рищука з представниками компанії «ГЕСС Консалтинг Україна» – директором з операційної діяльності компанії Шоном Лі та менеджером з продажів компанії Ігорем Пшик.
GESS Ukraine є українським підрозділом міжнародної компанії Green Energy Sustainable Solutions «GESS». Це енергосервісна компанія, яка пропонує рішення у сфері «зеленої» енергетики та енергоефективності для приватного сектора, бюджетних організацій та комерційних підприємств. Вирішують проблеми енергозатратності представники компанії шляхом використання частотних перетворювачів, сонячних батарей та біологічної сировини.
Євген Рищук під час зустрічі наголосив, що у межах компетенції облдержадміністрація завжди сприятиме розвитку та розширенню виробництв з іноземними інвесторами, що діють на Херсонщині.
«Впровадження сонячної енергетики – це шлях сталого розвитку сільських територій, де енергозбереження є невід’ємною його частиною. У нас є бажання співпрацювати із представниками компанії “GESS” в цьому напрямі. Ми завжди будемо йти назустріч інвесторам, адже це податки, робочі місця, розвиток соціальної сфери. Ми готові допомагати, тому запрошуємо до співпраці», – підкреслив в.о. заступника голови ОДА.
Зокрема, під час зустрічі визначалися з земельними ділянками для виробництва сонячної енергії 15-20 МВт (30-50 га) на території області та обговорювали перспективи реалізації в області проектів у сфері виробництва біогазу та біомаси.
Резюмуючи зустріч, представники компанії були задоволені результатами обговорення та домовилися про підписання Меморандуму на наступному тижні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.

Решите математическую задачу *

Меню