Відбулась онлайн-нарада з Австрійським агрокультурним кластером

У рамках можливості реалізації проєкту Австрійського Агрокультурного Кластеру (далі – ААК) на територіях областей України відбулась робоча онлайн-зустріч заступника Міністра розвитку громад та територій України з питань європейської інтеграції, Торгового радника Посольства Австрії в Україні та керівництвом АКК з учасниками від Української сторони.

З метою вивчення австрійського досвіду та можливостей реалізації вказаного проєкту на території Херсонської області в онлайн-зустрічі участь взяли співробітники Офісу інвестицій та розвитку експорту обласної державної адміністрації та Департаменту розвитку сільського господарства та зрошення обласної державної адміністрації.

У ході обговоренні проєкту було зазначено, що ААК об’єднує найвагоміші австрійські асоціації тваринників, виробників агро- та харчових технологій, а також університети та прикладні вузи в експортний кластер.

Також представники австрійської сторони розповіли про принцип поєднання теорії та практики у навчанні втілено у австрійському сільськогосподарському технікумі з виробничими потужностями Phyra.

Phyra – це повноцінне підприємство-ферма, яке виробляє молоко. На території технікуму  знаходяться виробничі потужності, навчальний корпус та гуртожиток для майбутніх фермерів. З першого дня навчання вони бачать не на сторінках підручників, а в живу, що таке сучасне та ефективне аграрне підприємство.

Деталі проєкту викладені у презентаціях.

Меню