Відкрито конкурс на участь у програмі “ПРАВОСПРОМОЖНА ГРОМАДА 2021”

Навчально-практична програма “Правоспроможна громада” (надалі — Програма) створює унікальну можливість для українських громад спланувати, підготувати та провести дослідження правових потреб своїх мешканців.

Програма впроваджується Українською школою практичних знань з питань доступу до правосуддя  з 2019 року та безпосередньо адмініструється Мережею правового розвитку на базі мережі правових клубів Pravokator за підтримки партнерських організацій та установ: Міжнародний фонд “Відродження”Українська фундація правової допомогиКоординаційний центр з надання правової допомоги.

Отримані учасниками Програми знання та результати допоможуть: 

  • розробити місцеві програми забезпечення доступу до правосуддя, а відтак – почати вирішувати правові проблеми громад;
  • залучити місцеві та зовнішні ресурси для реалізації цих ініціатив;
  • оцінити ефективність зусиль, застосованих для управоспроможнення громади.

ПЕРЕВАГИ УЧАСТІ У ПРОГРАМІ

 

Професійне зростання

Отримайте знання та навички, які зможете застосувати на практиці для проведення досліджень правових проблем та потреб у громаді, аналізу їх результатів, використання результатів цих досліджень для розробки та реалізації програм доступу до правосуддя, а також оцінки їх ефективності.

 

Експертна підтримка

Відкрийте доступ до досвіду провідних національних експертів у цій галузі, практичних напрацювань попередніх учасників Програми, інноваційних рішень, методологій та інструментів, які вже працюють в Україні та світі.

 

Втілення ваших ідей у життя

Науково обґрунтуйте життєздатність Вашої ідеї та залучіть фінансові ресурси для її реалізації.

 

Мережування

Станьте частиною національної спільноти однодумців та скористайтеся всіма можливостями мережування, налагодження корисних контактів та отримання фахової підтримки.

 

Заявку на участь (у формі листа, посилання на зразок) необхідно  відправити на електронну адресу office@ldn.org.ua  до 21.02.2021 (до 18.00) з темою відправлення “Заявка на участь у конкурсі “Правоспроможна громада 2021”.

Детальну інформацію про програму можна отримати за посиланням: https://cutt.ly/5kjelbf

Меню