Відкриття наймасштабнішого аграрного заходу Херсонщини

Відкриття наймасштабнішого аграрного заходу Херсонщини

Новини

Сьогодні, 18 липня 2019 року, за участю голови Херсонської обласної державної адміністрації Юрія Гусєва відбулось офіційне відкриття ХІ Міжнародної агропромислової виставки та форуму з підтримки фермерства «АГРОПОРТ Південь Херсон – 2019», які проходитимуть протягом трьох днів, з 18 по 20 липня, на території міжнародного аеропорту «Херсон».

Даний захід організовується з 2015 року за підтримки Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FAO) і включений до календаря ООН. Метою проведення форуму та виставки є створення масштабної міжнародної платформи для спілкування експертів агропромислової галузі, фермерів, представників крупних аграрних компаній та влади, обміну передовим досвідом та ідеями стосовно виробництва смачної, корисної та органічної сільськогосподарської продукції, започаткування співробітництва між українськими та іноземними виробниками, а також залучення інвестицій в аграрний сектор Херсонщини.

Форум «АГРОПОРТ Південь Херсон – 2019» присвячений темам інвестиційного потенціалу Південної України, логістики сільськогосподарської продукції, зрошення, овочівництва, садівництва, виноробства, тепличного господарства, виробництва органічної продукції, рибальства, молочного скотарства, птахівництва, ланцюгам доданої вартості, туризму, енергоефективних технологій, а також діджиталізації сільського господарства.

Цьогорічний захід зібрав багатьох сільгоспвиробників Херсонської області та інших регіонів України, іноземних підприємців, експертів та науковців, представників міжнародних організацій, дипломатичних установ, торгових місій в Україні та української влади різних рівнів.

До організації та участі у заході також долучився Департамент інвестиційної та промислової політики Херсонської облдержадміністрації. З метою залучення додаткових коштів на розвиток аграрного сектору області та презентації інвестиційного потенціалу та особливих переваг ведення бізнесу на Херсонщині керівництво Департаменту взяло участь у ряді ділових зустрічей з представниками іноземних делегацій у рамках проведення форуму та виставки.

Меню