Взято участь в онлайн вебінарі «Розвиток внутрішнього водного транспорту та логістичні зони»

Проєктом, що фінансується ЄС «Сприяння транспортного розвитку річки Дніпро», організовано вебінар «Розвиток внутрішнього водного транспорту та логістичні зони», який відбувся 26 листопада 2020 року для муніципалітетів та областей вздовж річки Дніпро.

В рамках вебінару обговорено переваги системи водних шляхів та інструменти забезпечення належних умов для ефективного, безпечного, чистого та надійного транспорту на внутрішніх водних шляхах.

Ключовим експертом Проєкту «Сприяння транспортного розвитку річки Дніпро» паном Харрі де Лейєр презентовано основні характеристики ВВТ, переваги, зовнішні ефекти, приклади практик ЄС у вантажних та пасажирських перевезеннях.

Крім того, в рамках заходу також обговорено наступне:

– Стратегію розвитку ВВТ України;

– Прогнозовані обсяги вантажних перевезень та розвиток ринку;

– Економічні та соціальні наслідки збільшення ВВТ;

– Приклади вдосконаленого пасажирських послуг за допомогою ВВТ;

– Пом’якшення зовнішніх наслідків та негативних впливів: на шляху до зеленого, чистого та безпечного ВВТ;

– Залучення областей та муніципалітетів до розвитку ВВТ.

ВВТ матиме великий позитивний вплив не лише на українську економіку, а й на пом’якшення негативних наслідків транспортної системи. Серед іншого, ВВТ має позитивний внесок у споживання енергії, викиди безпеку та сприяє зменшенню заторів та зносу доріг через модальний перехід.

Переваги та вдосконалення системи ВВТ та збільшення потоків на водних шляхах відчуваються не лише на національному рівні, а й на регіональному та місцевому рівнях.

 

Меню