XVI ГОМЕЛЬСЬКИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ ФОРУМ БУДЕ ПРОВЕДЕНО У ТРАВНІ

XVI ГОМЕЛЬСЬКИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ ФОРУМ БУДЕ ПРОВЕДЕНО У ТРАВНІ

Новини

За інформацією від Гомельського обласного виконавчого комітету 24 травня 2019 року відбудеться проведення XVI Гомельського економічного форуму у м. Гомель, Республіка Білорусь.

Протягом попередніх років проведення Форум став визнаною та авторитетною платформою для обговорення актуальних питань міжнародної торгово-економічної й інвестиційної взаємодії, встановлення надійних довгострокових міжрегіональних та коопераційних партнерських зв’язків.

У 2018 році у заходах Форуму приймали участь понад 250 іноземних представників.

Програма цьогорічного Форуму передбачає:

  • виступи представників республіканських органів державного управління та дипломатичних організацій;
  • презентацію економічного та інвестиційного потенціалу та пріоритетних проектів Гомельської області;
  • роботу секцій за програмами «Агропромисловий комплекс», «Будівничий, житлово-комунальний та транспортний комплекс», «Торгівля, громадське харчування та послуги», «Туризм Гомельщини. Перспективи розвитку» і «Малий та середній бізнес»;
  • відвідування XX Міжнародної виставки «Весна у Гомелі», в ході якої учасники заходу матимуть змогу ознайомитися з економічним потенціалом Гомельської області, знайти надійних партнерів та заключити взаємовигідні контракти.

Додаткова інформація про проведення зазначеного Форуму буде доступна за посиланнями http://gomel-forum.by  та http://gomel-region.by .

До участі у Форумі запрошуються представники бізнес-кіл Херсонщини у якості учасників заходу та гостей Гомельщини.

У разі зацікавленості в участі у заході у складі делегації від Херсонської області просимо повідомити про своє рішення Департамент інвестиційної та промислової політики Херсонської обласної державної адміністрації до 12 квітня 2019 року.

Меню