Як залучати гранти для розвитку громад

Як залучати гранти для розвитку громад

Новини

Одним із головних завдань розвитку громад є залучення позабюджетних джерел фінансування для вирішення місцевих проблем та реалізації проектів розвитку.

З усіх можливих позабюджетних джерел фінансування, що можуть спрямовуватися на вирішення суспільно значимих питань в житті сільських та селищних громад, основну увагу необхідно зосередити на особливостях залучення грантових коштів.

З цією метою 20 березня 2019 року в Чаплинській об’єднаній територіальній громаді відбулась Конференція активних громадян, участь у якій взяли представники освітніх закладів Чаплинського району.

Під час заходу представник Департаменту інвестиційної та промислової політики обласної державної адміністрації Якуба Олена розповіла про особливості залучення міжнародної технічної допомоги, успішні приклади реалізованих грантових проектів в області, ресурси для пошуку донорів та грантів.

Також в рамках Конференції активних громадян для представників ОСББ, ініціативних груп зі створення ОСББ Чаплинського району організовано інформаційну зустріч щодо запуску нового проекту ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES).

Регіональний координатор ПРООН в Україні Есма Умерова ознайомила учасників заходу з пріоритетами впровадження Проекту, який  надаватиме підтримку у створенні нових та зміцненні потенціалу існуючих ОСББ, які в подальшому зможуть розробити власні проекти з підвищення енергоефективності та подати заявку на фінансування до Фонду енергоефективності України.

Подати заявку на участь у Проекті можна за посиланням www.houses.in.ua/registration.

Меню