За підтримки донорів розробляється Механізм стабілізації України

Представники обласної державної адміністрації взяли участь в розробці Механізму стабілізації України у рамках семінару, який відбувся 7-8 червня, проведеного за підтримки Посольства Великої Британії в Україні.

За результатами консультацій з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Офісом Президента України, дипломатичними представництвами урядів Канади, Швеції, Швейцарської Конфедерації та Сполучених Штатів Америки, було погоджено, що Посольство Великої Британії в Україні очолить розробку Механізму стабілізації України.

Призначення Механізму – підтримка амбіцій уряду України у зосередженні уваги на задоволенні довгострокових потреб у стабілізації громад, що постраждали від конфлікту.

До участі у Механізмі залучено 8 регіонів: Херсонська, Одеська, Миколаївська, Запорізька, Донецька, Луганська, Харківська, Дніпропетровська.

Під час семінару учасники проаналізували результати досліджень та доопрацювали детальні стратегічні результати, яких слід спільно досягти через Механізм стабілізації України.

Очікується, що Механізм буде запущено в серпні 2021 року та вже у грудні розпочнеться робота по реалізації заходів та проєктів.

Меню