За підтримки ПРООН проведено День сталого розвитку в Херсонській області

За підтримки ПРООН проведено День сталого розвитку в Херсонській області

Новини

22 листопада 2018 року в м.Херсон на базі КЗ “Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара” відбувся захід «День сталого розвитку у Херсонській області», який проведено за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) та Херсонської обласної державної адміністрації.

Головна мета заходу – донести до якомога ширшої аудиторії інформацію про Глобальні цілі, сприяти їх локалізації та впровадженню на регіональному рівні, а також створити мережу партнерів та активістів, які будуть активно долучатися до реалізації Порядку денного у сфері сталого розвитку до 2030 року в регіонах на рівні області, районів та об’єднаних територіальних громад.

Участь у заході взяли представники міст області, районних державних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад, громадські організації, ОСББ, представники бізнесу, студенти та викладачі університетів області.

Участь в офіційному відкритті заходу взяла директор Департаменту інвестиційної та промислової політики обласної державної адміністрації Ужвій Т.О., яка ознайомила учасників з тенденціями залучення міжнародної технічної допомоги та інвестицій в рамках формування перспективного плану сталого розвитку регіону.

Програма розвитку ООН (ПРООН) надає значну фінансову та технічну підтримку області шляхом реалізації проектів, які сприяють вирішенню місцевих проблем. Завдяки співпраці з ПРООН на території області було успішно реалізовано проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», який сприяв покращенню базової соціальної інфраструктури громад області.

Учасники заходу ознайомились з діяльністю ПРООН у Херсонській області, участю України в досягненні цілей сталого розвитку, з отриманими напрацюваннями та найближчими перспективами, взяли участь у квесті «Цілі сталого розвитку».

Як зазначив директор ПРООН в Україні Янтомас Хімстра у своєму зверненні: «Ми віримо, що тільки за активної участі народу України в реалізації цієї програми на рівні області, району, громади, ми дійсно можемо змінити країну».

Цілі сталого розвитку (ЦСР) –  загальний заклик до дій, спрямованих на те, щоб покінчити із бідністю, захистити планету та забезпечити мир і процвітання для всіх людей. Цілі сталого розвитку містять чіткі орієнтири та цільові показники, які всі країни мають запровадити відповідно до власних пріоритетів та екологічних проблем світу загалом. Перелік ЦСР включає 17 цілей, які були офіційно затверджені на засіданні Генеральної Асамблеї ООН у вересні 2015 року.

ПРООН надає підтримку Уряду України в інтеграції Цілей сталого розвитку до національного плану та стратегій розвитку. Досягнення ЦСР потребує партнерства державних органів, приватного сектора, громадянського суспільства. ПРООН у співпраці з обласною владою продовжуватиме свою діяльність на місцевому рівні, спрямовану на досягнення Цілей сталого розвитку. Більше про Цілі сталого розвитку за посиланням.

Меню