Запрошуємо взяти участь в ІТ-Форумі BIT-2020, який відбудеться 12 лютого!

Запрошуємо взяти участь в ІТ-Форумі BIT-2020, який відбудеться 12 лютого!

Новини

Якщо ваша компанія має відношення до ІКТ-ринку, або вам просто цікавий даний напрямок, запрошуємо взяти участь в ІТ-Форумі BIT-2020, який буде проводитися 12 лютого 2020 р. в м.Херсоні. Це гарна можливість отримати корисні знання та відомості в частині новинок програмної та апаратної частини ІТ-рішень, а також цифровізації бізнесу.

Організаторами заходу виступають CIS Events Group Global – сучасне маркетингове агентство повного циклу, що спеціалізується на ринку ІТ та телекомунікацій; організатор успішних і популярних в Україні та регіоні EMEA заходів (форумів, виставок, конференцій, семінарів та ін.).

Одним з експонентів Форуму стане компанія IQ Trading, яка представлятиме корисні рішення, в першу чергу для діджиталізації і модернізації ІТ-інфраструктури транспортних вузлів (порти, логістичні центри і т.п.).

Також в програмі заплановані цікаві доповіді з кібербезпеки бізнесу та інфраструктури від ESET Україна, йтиметься про рішення для побудови або модернізації енергетичної інфраструктури дата-центрів та ІТ-техніки від компаній Legrand і відеоспостереження від Logitech.

Місце проведення форуму: Готельно-ресторанний комплекс «Панорама» (м.Херсон, Придніпровський узвіз, 2а)

Реєстрація доступна за посиланням: https://kherson-2020.ciseventsgroup.com/registration.html.

Контакти координатора заходу: Альона Прокопова, моб.:+380 63 281 0646, e-mail: aprokopova@ciseventsgroup.com.

Меню