Запрошуємо взяти участь у діловій зустрічі: Україна – Пакистан

30 березня 2021 року в онлайн та офлайн режимі відбудеться ДІЛОВА ЗУСТРІЧ УКРАЇНА-ПАКИСТАН.

 

З цією метою група підприємців Ісламської республіки Пакистан в складі 14 чоловік відвідає ТПП України  (вул. Велика Житомирська, 33, Chamber Media, 1 поверх) для встановлення ділових контактів.

Початок заходу – 12:30. Початок реєстрації – 12:00.

 

Захід відбудеться за участі ТПП України, ТПП м. Мардан (Паристан), Посольства Пакистану в Україні та ділових кіл Пакистану та України. Кількість місць обмежена.

 

Делегацію очолюватиме пан Шах Захір, голова торгово-промислової палати м.Мардан, що знаходиться в провінції Хайбер-Пахтунхва,  населення якої становить понад 29 млн. чоловік (всього в Пакистані проживає 225 млн чол.).

До складу групи входять як експортери (в основному цитрусових) так і імпортери, яких цікавить купівля української сільськогосподарської продукції, комбікормів (в Пакистані вирощують близько 59 млн тільки великої рогатої худоби, не рахуючи дрібної), рослинної олії тощо.

 

Формат заходу – онлайн (платформа ZOOM) та офлайн для спікерів.

Мова – українська-російська-пакистанська (послідовний переклад).

Під час форуму учасники з першоджерел дізнаються про актуальні та успішні приклади українсько-пакистанської ділової співпраці, зможуть поставити запитання та висловити пропозиції щодо двосторонньої співпраці (питання за тематикою можна також ставити заздалегідь у формі для реєстрації).

 

Вартість участі – 480 грн (вкл. ПДВ), для членів ТПП – 360 грн (вкл. ПДВ).

 

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/zzcVFNibT3h92AwP8

 

Контакти для зв’язку в ТПП України:

Валерія Забашта: тел. +38 050 366 49 97, е-mail: zva-zed@ucci.org.ua,

Анна Любима: тел. +38 095 546 65 09, е-mail: ast-ier@ucci.org.ua, dept.ier@gmail.com.

Меню