В Кочубеївській ОТГ за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» відкриється сучасний ЦНАП

Детальніше

1 Березня, 2018

01 березня 2018 року в Кочубеївській об’єднаній територіальній громаді Високопільського району буде відкрито новий ЦНАП, який надаватиме більше 180 видів адміністративних послуг.

До створення ЦНАПу долучилися українські та шведські експерти Програми «U-LEAD з Європою», яка надала фінансову допомогу в розмірі 500,0 тис. грн в інституційному створенні ЦНАП, реконструкції інтер’єру приміщення, а також в оснащенні центру меблями та технікою зі спеціалізованим програмним забезпеченням.

Кочубеївська об’єднана територіальна громада Високопільського району стала однією з 26 об’єднаних територіальних громад, яка отримала підтримку Програми «U-LEAD з Європою» для створення ЦНАПу.

Завдяки новому ЦНАП мешканці громади отримають доступ до якісних адмінпослуг у форматі «єдиного вікна».

В новому ЦНАПі будуть працювати спеціалісти, які пройшли тренінги з підвищення кваліфікації, розроблені шведськими та українськими експертами Програми.

У рамках початкової фази з покращення якості надання адмінпослуг Програми «U-LEAD з Європою» заплановане відкриття 26 ЦНАП в ОТГ України. Найкращі практики, які зараз напрацьовуються та впроваджуються в пілотних громадах, будуть застосовані до всіх ЦНАП, що відкриються чи покращать роботу в рамках наступної фази. Це приблизно 600 Центрів до кінця 2020 року.

З квітня 2018 року розпочнеться другий етап Програми «U-LEAD», у рамках якого будуть оголошені грантові конкурси щодо створення або модернізації ЦНАПів для об’єднаних територіальних громад.

За оголошеннями про конкурси необхідно слідкувати на сайті https://tsnap.ulead.org.ua/.

Меню