Запрошуємо до участі у серії вебінарів «Соціальні послуги та права дитини в ОТГ»

Детальніше

25 Жовтня, 2019

Запрошуємо керівників та спеціалістів соціальної сфери об’єднаних територіальних громад долучитися до серії вебінарів «Соціальні послуги та права дитини в ОТГ».

Перший вебінар серії на тему «Інтегровані соціальні послуги: концепція та юридичні аспекти» відбудеться 25 жовтня з 11.00 до 12.30 

Спікери вебінару: Василина Дибайло, директорка Партнерства «Кожній дитині» та Надія Тимошенко, старший експерт із розвитку соціальних послуг Партнерства «Кожній дитині»

 Під час вебінару будуть розглянуті наступні питання:

  • короткий огляд серії вебінарів та можливостей участі,
  • представлення концепції інтегрованих соціальних послуг,
  • ключові міжнародні стандарти щодо розвитку соціальних послуг у громаді,
  • огляд основних Законів та нормативно-правових актів щодо повноважень ОТГ у сфері соціального захисту та розвитку соціальних послуг

Наступні вебінари серії будуть проведені на такі теми:

  • Вебінар 2 «Повноваження ОТГ з питань забезпечення прав дитини та захисту дитини» 29 жовтня2019 року з 16.00 до 17.30 год.
  • Вебінар 3 «Механізми та технології організації роботи з питань соціального захисту населення в ОТГ» 14 листопадаз 11.00 до 12.30 год.
  • Вебінар 4 «Центр надання соціальних послуг та діяльність фахівця із соціальної роботи у громаді»12 грудня з 11.00 до 12.30 год.
  • Вебінар 5 «Фахівець із соціальної роботи: про досвід ліцензування у США»23 грудня з 10.30 до 12.00 год.

Для участі у вебінарах потрібно зареєструватися за посиланням http://bit.ly/SpilnoWebinar

Серія вебінарів проводиться у рамках проекту «Спільно. Соціальні послуги для сімей у громаді», що впроваджується Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні (UNICEF Ukraine) та Консорціумом партнерських організацій на чолі з Українською мережею за права дитини.

За додатковою інформацією можна звертатись до менеджера проекту – Ігоря Носача,  spilno@p4ec.org.ua, +38 044 3885179.

Меню