Інформаційні заходи від Представництва ЄС у Херсоні та Новій Каховці

Детальніше

20 Червня, 2018

20-22 червня 2018 року делегація Представництва Європейського Союзу в Україні відвідає Херсон та Нову Каховку з офіційним візитом.

У рамках візиту відбудеться низка інформаційних заходів, а саме:

Що? Публічна презентація «Пріоритети ЄС в Україні, огляд програм і можливостей, а також інформаційних ресурсів Представництва ЄС»

Коли?  20 червня, 15:30 – 17:00  Де?  м. Нова Каховка, Новокаховська міська рада, просп. Дніпровський, 23, конференц-зала

Для кого? Представники неурядових організацій, бізнесу, місцевої влади, молодь, освітяни, активісти, зацікавлені жителі міста.

Під час заходу буде розказано про пріоритети допомоги, яку ЄС надає Україні, а також представлено програми, проекти Євросоюзу та інформаційні ресурси Представництва ЄС. Серед презентованих програм та проектів: Horizon 2020, CreativeEurope, CultureBridges, Erasmus+, eTwinningPlus, COSME, EU4Business та ін.

Що?  Презентація відкритих конкурсів на гранти та проекти ЄС

Коли?  21 червня, 13:30 – 15:00  Де?  м. Херсон, готель «Оптіма Херсон», просп. Ушакова, 43, конференц-зала

Для кого? Представники неурядових організацій; зацікавлені у подачі заявок на гранти та проекти ЄС громадяни

Під час заходу буде представлено пріоритети допомоги, яку ЄС надає Україні, можливості співпраці, а також огляд програм Євросоюзу, зокрема інформаційних, освітніх, культурних та бізнес-проектів. Серед них Horizon 2020, CreativeEurope, CultureBridges, Erasmus+, eTwinningPlus, COSME, EU4Business та ін. Також буде презентовано діяльність Інформаційного центру ЄС, який знаходиться на базі Херсонського державного університету.

Реєстрація обов’язкова за посиланням: http://bit.ly/EU_open_calls_presentation;

подія наFacebook: https://www.facebook.com/events/255232108376023/

Що?  Тренінг для громадських організацій «Мова грантових заявок і тендерів: як зрозуміти донора?»

Коли?  21 червня, 15:30 – 18:30  Де?  м. Херсон, готель «Оптіма Херсон», просп. Ушакова, 43,

конференц-зала

Для кого? Представники громадських організацій; ті, хто планує чи у процесі створення ГО; охочі покращити навички роботи з донорами

Тренінг орієнтований на неурядові організації, які розвивають свою діяльність і хочуть здобути навички у підготовці грантових заявок на конкурси і тендери ЄС, а також у комунікації з донорами. Захід буде також цікавий тим, кому дана тема корисна у контексті їхньої громадської діяльності. Серед винесених на розгляд тем: – термінологія грантових заявок і тендерів; – хто такі донори і принципи ефективної комунікації з ними; – види грантової допомоги; – як зрозуміти потреби донора та відобразити це у своїй заявці; – принципи складання бюджету проекту та ін. Учасників очікує розгляд реальних прикладів з грантових конкурсів ЄС та практичні завдання / ТРЕНЕРКА: Вікторія Талашкевич, експертка ініціативи Представництва ЄС TeamEurope (Кропивницький); авторка та співавторка проектів, грантованих Британською Радою в Україні, Чорноморським Фондом Регіонального Співробітництва, Фондом “Євразія” та Фондом “Відродження”, а також Посольством США в Україні та іншими донорами.

Реєстрація обов’язкова за посиланням:http://bit.ly/NGOs-training; подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/199309484027136/.

Що?  Брейн-ринг для молоді на тему Європейського Союзу

Для кого?  Студенти, школярі, активна молодь

Коли? 22 червня, 13:00 – 14:30 Де? м. Херсон, Херсонський державний університет, вул. Університетська, 27 (головний корпус).

Брейн-ринг на європейську тематику – гра для студентів, школярів та активної молоді, яка допоможе в інтерактивній спосіб покращити знання про історію Європи, її політичне, економічне, культурне життя, а також відчути командний дух і розвинути аналітичні навички.

Що?  Семінар для представників місцевого бізнесу «Як знайти бізнес-партнера в Європейському Союзі?»

Коли?  22 червня,  14:30 – 17:30 Де? м. Херсон, Херсонський Центр розвитку місцевого самоврядування, вул. Потьомкінська, 13

Під час семінару учасники розглянуть переваги глибокої та всеосяжної зони вільної торгівлі (ГВЗВТ); дізнаються про європейську програму підтримки малого та середнього бізнесу COSME (CompetitivenessofSmall and MediumEnterprises), програму Еразмус для молодих підприємців (ErasmusforYoungENtrepreneurs), а також можливості Європейської Мережі Підприємств (EnterpriseEuropeNetwork) для пошуку бізнес-партнерів та інвесторів в Європі. Буде презентовано діяльність громадської організації «Бізнес-асоціація Ми – Херсонці» у побудові партнерства з країнами Європи та розвитку конкурентоспроможності малого та середнього бізнесу. Також буде розкрите питання захисту прав інтелектуальної власності в ЄС та що потрібно знати українським підприємцям.

Серед головних експертів семінару:Оксана Попруга, представник Департаменту економічної політики Представництва ЄС в Україні / Андрій Яремкевич, експерт EnterpriseEuropeNetwork-Ukraine / Віталій Бєлобров, голова правління громадської організації «Бізнес-асоціація Ми – Херсонці»

Реєстрація обов’язкова за посиланням: http://bit.ly/biz-seminar; подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/2118750051694911/

Візит Представництва ЄС до Херсонської області є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні проводить по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

За детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, до Олесі Савенко, тел. +38(093)701-36-23, osavenko@internews.ua або до Станіслава Королькова, +38(099)455-23-75, skorolkov@internews.uaабо до Ірини Широкової, +38(097)1772416,ishyrokova@internews.ua

Меню