Набір на тренінг «Підхід, що заснований на правах людини, у розробленні та реалізації проектів та програм місцевого та регіонального розвитку»

Детальніше

18 Червня, 2018

18-20 липня 2018 року  у м. Одесі  буде організований тренінг з підходу, заснованого на правах людини (Human Rights Based Approach), для державних службовців та представників громадського сектору з Херсонської області. Тренініг буде проведено з ініціативи Міністерства юстиції України та за підтримки ПРООН громадською організацією «МART». Мета тренінгу – сформувати основні теоретичні знання та практичні навички щодо застосування HBRA в реалізації проектів та програм місцевого та регіонального розвитку.

До участі запрошуються:

(1) представники та представниці органів державної влади, органів місцевого самоврядування, відповідальні за планування місцевих програм розвитку, або представники юридичних служб відповідних органів,

(2) лідери та активісти інститутів громадянського суспільства, та

(3) працівники інших організацій, залучених до роботи з органами влади в рамках аналізу, планування, розробки, реалізації та моніторингу місцевих програм розвитку.

На період проведення тренінгу учасники забезпечуються харчуванням і місцем проживання. Витрати на проїзд покриваються організаторами заходу при наявності оригіналів проїзних документів встановленого зразка.

Для участі у тренінгу потрібно заповнити заявку.
Більш детальна інформація та лінк на реєстраційну форму знаходяться тут: https://bit.ly/2xABuPU

Меню